המקפצות לעסקים

מטרת התוכנית היא לקדם יזמות עסקית יצירתית בקרב צעירים בירושלים ועידודם להקים עסקים חדשים. התוכנית פועלת לחיזוק האוכלוסייה הצעירה והיצרנית בעיר. 

יזמות עסקית היא אחד המסלולים האלטרנטיביים להשתלבות בשוק העבודה והוא הופך מיום ליום לרלוונטי יותר, במיוחד בירושלים, בתקופה בה שוק העבודה מצומצם, רווי, תחרותי וקשה במיוחד. החשיפה לאלטרנטיבה היזמית בגיל צעיר תוך הקניית ידע וכלים הדרושים להקמת עסק יכולה להוות מנוף מרכזי לפתרון קשיי התעסוקה בעיר.
"המקפצות לעסקים" היא תכנית ייחודית הכוללת מגוון שירותים עסקיים שילוו יזמים צעירים, סטודנטים וחיילים משוחררים בתהליך פיתוח עסקי, משלב גיבוש הרעיון ועד הקמת העסק.
הפרויקט פועל בדגש על הקמת עסקים עם קונספט ייחודי שיהוו אטרקציה ומוקד משיכה לאורחים ותיירים כאשר הוא מספק את התנאים, ההדרכה והתמיכה המאפשרים לצעירים לפתח תפיסת עולם יזמית תוך פיתוח תחושת מסוגלות, יצירתיות וכישורים יזמיים ותוך כדי הקמת עסק עצמאי.
במסגרת פרויקט "המקפצות לעסקים" אנו מציעים מאיצים עסקיים מגוונים:
מאיץ לעסקי מזון וחיי לילה – מטרת המאיץ העסקי היא להעניק ידע וכלים להקמה וניהול עסק בתחומי המזון וחיי הלילה בירושלים בתחומים מגוונים כגון: מסעדות, ברים, מזון מהיר, קונדיטוריה וכדומה. המאיץ כולל הרצאות פרונטליות ומשלב פגישות והרצאות מפי יזמים ירושלמיים מובילים בתחום, בעלי תפקידים בכירים שונים בתחום זה וגורמי מפתח רלוונטיים בעיריה. זאת, לצד סיור במסעדות וברים ושיחות עם בעלי העסקים. 
מאיץ לעסקי תיירות, צימרים ויחידות אירוח – מטרת המאיץ העסקי להעניק ידע וכלים ליזמים ובעלי עסקים המעוניינים להיכנס לתחום עסקי התיירות, בדגש על יזמים המעוניינים להקים יחידות אירוח עירוניות, הוסטל, מלונית או כל מסגרת לאירוח תיירים בירושלים. המאיץ כולל לימוד כל האספקטים החשובים שבהקמה וניהול עסקי תיירות כולל הזירה התיירותית בישראל ובירושלים, המוצר התיירותי, נהלים ותקנות, שיווק תיירותי, מנועי הזמנות לינה, היבטים של מיסוי ועידוד השקעות, ניהול פיננסי, תיירות בירושלים, שינוי תב"ע תקנונית ועוד. המאיץ משלב גם הרצאות מפי בעלי תפקידים בכירים שונים בתחום זה וכן ביקור בעסקי תיירות נבחרים ופגישות עם בעליהם. 
מאיץ לעסקים חברתיים – מטרת המאיץ לקדם סדר יום חברתי בשילוב של מימוש הפוטנציאל העסקי. המאיץ כולל לימוד המתודולוגיה לפיתוח מיזם המבוססת על שיטת הלין סטארטאפ ומותאמת למיזמים עם שורת רווח כפולה (כספית וחברתית), מודלים עסקיים ייחודיים, גיבוש תכנית עסקית חברתית, איפיון השירות או המוצר, איפיון קהל היעד של המיזם, הכנת תכנית פיננסית ראשונית וכלים לבניית פרזנטציה והצגת הפיץ' לעולם.
מאיץ למקצועות הטיפול – מטרת המאיץ להעניק ידע וכלים בהקמה וניהול עסק בתחום הטיפול והרפואה המשלימה. המאיץ מתמקד בהעצמה עסקית, שיפור יכולות המכירה, שיווק, הצבת יעדים ומטרות אישיות ועסקיות וכולל לימוד כל האספקטים החשובים בהקמה וניהול עסק בתחום זה בשילוב נטוורקינג, הנעה עצמית ובחינת התוצאות העסקיות.

צרו איתנו קשר
כן, אני רוצה להמשיך להיות בקשר!
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.
הקורסים שלנו
מעוניינים להרשם לתוכנית הכשרה ליועצים ביוגרפיים?
מלאו את הפרטים ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם.
כן, אני רוצה להמשיך להיות בקשר!
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.
בית ספר ליועצים ביוגרפיים
ביה"ס לייעוץ ביוגרפי נוסד ב-1998 ע"י דני אמן. הוא פועל כיום בירושלים ובקיבוץ עינת ומציע תוכנית הכשרה תלת שנתית ליועצים ביוגרפיים. בנוסף הוא מציע לעיתים קורסים וסדנאות שונות.
ביה"ס ליועצים ביוגרפיים בישראל שם לו למטרה לתרום לבנית התשתית של תרפיה רוחנית אנתרופוסופית אשר הולכת ומתהווה בזמננו כביטוי לישות העמוקה ביותר של רוח הזמן, אשר מבשרת מרפא למכאובי הנפש העמוקים ביותר של האדם. ביה"ס הכשיר חמישה  מחזורים של יועצים אשר רבים מהם עוסקים באופן פעיל בייעוץ ביוגרפי ופונה עכשיו להכשרת המחזור השישי.